در اجرای سقف شیروانی از چه مصالحی استفاده می شود؟

در اجرای سقف شیروانی از چه مصالحی استفاده می شود؟

در اجرای سقف شیروانی از چه مصالحی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید زندگی در برخی مناطق آب و هوایی ملزم به اجرای سقف شیروانی دار برای خانه ها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با نکاتی در مورد سقف های شیروانی آشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با مهم ترین مصالحی که برای اجرای سقف شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد آشنا کنیم.

مصالح مورد استفاده در سقف های شیروانی

پشت بام های شیب دار یا شیب دار، از یک شیب متوسط ​​3 در 12 قدم تا زاویه 45 درجه 12 در 12 شیب که معمولاً در سقف های قاب دیده می شود، متغیر است. حتی تندتر بسیاری از پشت بام های مانسارد و قسمت هایی از سقف های گبریل مانند روی انبارها وجود دارد که ممکن است 20 در 12 زمین داشته باشد. مصالح بام سقف های زیرین شامل موارد زیر است:

شینگل های کامپوزیت

به طور کلی آسفالت شینگل خوانده می شود، این 70 درصد کل سقف های این کشور را پوشش می دهد. شینگل از ترکیب به دو نوع آلی یا فایبرگلاس تقسیم می شوند. سقف های ترکیب آلی با پایه فیبر سلولزی ساخته شده از کاغذ بازیافت شده و الیاف چوب ساخته می شوند.

این پایه سپس با آسفالت اشباع شده و یک روکش معدنی از یک طرف برای مقاومت در برابر هوازدگی داده می شود. شینگل فایبرگلاس به روشی مشابه ساخته شده است اما هسته مرکزی آن فایبرگلاس است که از مواد سلولزی انعطاف پذیرتر و قوی تر است.

شینگل ابعادی

اینها از همان ماده ای ساخته شده اند که شینگل از ترکیبات آلی یا فایبرگلاس هستند اما بسیار ضخیم تر هستند. لایه های اضافی ممکن است برای ارائه خطوط سایه جذاب که به سقف جلوه سفارشی می بخشد، مجسمه سازی شوند.

ضخامت اضافی همچنین امید به زندگی آنها را تا 40 سال افزایش می دهد. همانطور که در بین شینگل ترکیب، ضمانت سازنده فقط در صورتی اعمال می شود که یکی از بام های معتبر آنها مواد را نصب کند.

آسفالت شینگل

این رایج ترین نوع مواد بام است که در ایالات متحده یافت می شود، به خصوص در سقف های شیب دار. اینها معمولاً توسط مواد آلی یا فایبرگلاس تقویت می شوند. تقویت آلی عمر کوتاه تری را فراهم می کند و نسبت به همتایان فایبرگلاس آنها نسبت به آتش کمتری است.

شینگل بام فایبرگلاس محبوب ترین و مناسب ترین بودجه هستند. شینگل های بام آسفالت ممکن است با لمینت مخصوصی پوشیده شده باشد تا بافت زیبایی زیبایی تری داشته باشد.

برای اجرای سقف شیروانی با کارشناسان ما در تماس باشید.

09121249735

شهریار چایچیان

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید