اجرای سقف شیروانی

اجرای سقف شیروانی

اجرای سقف شیروانی

اجرای سقف شیروانی برای چه مناطقی کاربردی است؟ آیا می دانید این نوع سقف ها چه فوایدی دارند؟

برای اجرای سقف شیبدار و نیز شیروانی می توانید از خدمات منحصر به فرد شرکت پوشش ایران استفاده کنید.
اجرای سقف شیروانی بسیار کم هزینه و به صرفه تر از سایر سقف ها می باشد.
به دلیل اینکه این نوع سقف ها حالتی مثلثی شکل دارند برای مناطق بارانی و برف خیز بسیار مناسب اند.

بررسی نکات مهم در مورد سقف شیروانی

در سر تا سر دنیا از این نوع سقف ها استفاده های بسیار متعددی می شود. این نوع سقف ها بسیار کاربردی و مقاوم هستند.
یکی از دلایلی که این نوع سقف ها ممکن است ارزان تر از سایر سقف های شیبدار باشند این است که ساده تر از دیگر سقف ها طراحی شده اند.
یکی از مهم ترین فواید استفاده از سقف شیروانی این است که محیط و فضای بیشتری را برای شما فراهم می کند.
این نوع سقف ها در زیر برف های سنگین کمترین آسیب را می بینند. در واقع می توان گفت با اجرای سقف شیروانی خانه و بنای شما کمترین آسیب را می بیند.

 

مهم ترین فواید سقف های شیروانی عبارت اند از:

اقتصادی بودن سقف ها : به دلیل نوع طراحی که سقف های شیروانی دارند قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر سقف های شیبدار دارند.
استفاده از فضای بیشتر: با استفاده از این نوع سقف ها می توانید از فضای بیشتری در داخل بنا استفاده کنید.
مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی: ساختار این نوع سقف ها به گونه ایی است که برف و باران هیچ نوع آسیبی به سقف وارد نمی کند. و می توان از این نوع سقف ها در مناطق مختلف کشور با اطمینان خاطر استفاده نمود.

چرا سقف شیروانی را انتخاب می کنیم؟

این سقف ها رایج ترین نوع در آلمان هستند و فقط از لحاظ بصری چشمگیر نیستند. آنها از نظر مقاومت و انعطاف پذیری استانداردها را تعیین می کنند. سقف های ریخته گری به اشکال متنوعی مانند سقف های گلاوی، ریخته شده، لگن و یا مانتاس موجود است. سقف زیر زمینی می تواند از مالکیت خانه محافظت کند و چندین نسل پایدار باشد، به شرطی که درست ساخته شود.
چه وقت سقف یک اتاق شیروانی است؟
طبق تعریف، سقف هایی با سطح 20 درجه یا بیشتر هستند. سقف های با ارتفاع تا 10 درجه به عنوان سقف های مسطح طبقه بندی می شوند. هر چیزی که در بین باشد می تواند به عنوان یک سقف شیب دار کم عمق توصیف شود.

مزیت های سقف شیروانی

حفاظت از اثرات آب و هوا

یک سقف پیمانه ای که با کاشی های سقفی خاک رس پوشانده شده است در مقابل نفوذ رطوبت در هنگام قرار گرفتن در معرض باد و هوای بد محافظت می کند. این عملکرد محافظ با تعامل بسیار عالی در کاشی های سقفی گل رس به دست می آید.
هنگامی که با یک زیر بام با کیفیت بالا ترکیب می شود، هیچ آب به قسمت داخلی ساختمان نمی رسد.
با تشکر از محافظت در برابر مکش بادی خاص مانند کلیپ های طوفان ویژه ای که کاشی ها را به گرده ها می چسبانند، سقف های زیرزمینی در طوفان ها عملکرد خوبی دارند.
حفاظت از باد و طوفان
یک سقف پیمانه ای که با کاشی های سقفی خاک رس پوشانده شده است در مقابل نفوذ رطوبت در هنگام قرار گرفتن در معرض باد و هوای بد محافظت می کند. این عملکرد محافظ با تعامل بسیار عالی در کاشی های سقفی گل رس به دست می آید.
هنگامی که با یک زیر بام با کیفیت بالا ترکیب می شود، هیچ آب به قسمت داخلی ساختمان نمی رسد.
با تشکر از محافظت در برابر مکش بادی خاص مانند کلیپ های طوفان ویژه ای که کاشی ها را به گرده ها می چسبانند، سقف های شیروانی در طوفان ها عملکرد خوبی دارند.
گسترش فضا
سقف های شیروانی فضا را مستقیماً در زیر سقف ارائه می دهند. فضای زندگی مفید و بسیار دوست داشتنی می تواند در فضاهای سقف ایجاد شود.
یک فضای سقف نیز می تواند در تاریخ بعدی ایجاد شود. سقف های پله دار انعطاف پذیری در زندگی و تنظیم خانواده را به شما ارائه می دهد. فضاهای سقف غالباً به عنوان اتاق مطالعه یا اتاق کودک استفاده می شوند و به دلیل شیب داخل اتاق از جذابیت خاصی برخوردار هستند.
دوام بالا و نگهداری کم هزینه
صدمه به سقف شیروانی اغلب با سرعت بیشتری مشاهده می شود و تعمیرات نیز معمولاً آسان تر و ارزان تر انجام می شوند. در طولانی مدت، تملک و نگهداری سقف های زیرزمینی در مقایسه با سقف های مسطح، مقرون به صرفه تر است.
حفاظت از سرما و گرما
به عنوان یک قاعده، سقف های بتونی دو لایه هستند که دارای مزایای عایق بندی و ایجاد فضای دلپذیر داخلی است. در زمستان، بام با عایق بندی شده، سرما را از بین می برد و باعث می شود فضای داخلی دنج و گرم باقی بماند.
در تابستان، از طرف دیگر، ساخت سقف از گرمای بیش از حد محافظت می کند.
در عوض، سقف های مسطح معمولاً یک ساخت و ساز بام تک لایه هستند.
مقابله با صدا
لایه دوتایی، تهویه مطبوع (که قبلاً با عنوان سقف سرد شناخته می شد) در ترکیب با عایق کاری مناسب، از آلودگی صوتی محیطی مانند هواپیما و سر و صدای ترافیک و همچنین سر و صدای ناشی از باد و باران محافظت می کند. در مقابل سقف مسطح، باران به صورت عمودی به سطح سقف نمی خورد.
این امر باعث می شود فضای آرام و احساس آرامش بیشتری نسبت به فضا ایجاد شود.
برای تهیه بهترین انواع سقف های شیبدار و همچنین اجرای سقف شیروانی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

کلیدواژه خود را وارد کنید